Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri, yangının asgari süre içinde algılanması ve bu sayede yangının büyümeden müdahale edilmesi ve binada bulunan kişilerin yangından haberi olarak binayı en kısa sürede boşaltmaları için uyarılması için geliştirilmiş sistemlerdir.

Görünüm:

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 3Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 3 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 3 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS PRO 4Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 4 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 4 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyarl..

Teletek IVY Yangın Söndürme Kontrol Paneli

(0)

IVY, konvansiyonel yangın söndürme kontrol paneli olup, gazlı, tozlu, aerosol, sulu veya başka tip aktif yangın söndürme sistemleri ile uyumlu olarak çalışmak için tasarlanmıştır.Panel iki çalışma ala..

Teletek MAG 2P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli

(0)

Teletek MAG 2P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli2 adet sabit zonlu; her bir zone icin 20 adet dedektör bağlayabilme.2 adet supervize siren çıkışı; 1 adet “yangın” çıkışı ve 1 adet “arıza” çıkışı.Panel..

Teletek IRIS TTE 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 2 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek MAG 4P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli

(0)

Teletek MAG 4P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli4 adet sabit zonlu; her bir zone icin 20 adet dedektör bağlayabilme.2 adet supervize siren çıkışı; 1 adet “yangın” çıkışı ve 1 adet “arıza” çıkışı.Panel..

Teletek IRIS TTE 3Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 3 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 3 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek MAG 8 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli

(0)

Teletek MAG 8 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli8 adet sabit zonlu; her bir zone icin 20 adet dedektör bağlayabilme.2 adet supervize siren çıkışı; 1 adet “yangın” çıkışı ve 1 adet “arıza” çıkışı.Panel ..

Teletek IRIS TTE 4Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 4 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 4 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 177 (15 Sayfa)