Adresli Sistem

Adresli Yangın Alarm Sistemi, Noktasal adres bazında algılama ve uyarı yapan sistemlerdir adresli sistemde yangın ihbarının dedektörler ve butonlar aracılığı ile hangi bölgeden yapıldığı noktasal olarak tespit edilip müdahale imkanı sağlar.

Görünüm:

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 3Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 3 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 3 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS PRO 4Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 4 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 4 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyarl..

Teletek IRIS TTE 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 2 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek IRIS TTE 3Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 3 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 3 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek IRIS TTE 4Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 4 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 4 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek IRIS/SIMPO Tekrarlayıcı Paneli (Repeater)

(0)

Teletek IRIS/SIMPO Tekrarlayıcı Paneli (Repeater) Tekrarlayıcı yangın alarm paneli, Teletek Electronics adreslenebilir yangın alarm panelleri IRIS ve SIMPO ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.Ağ adr..

Teletek SIMPO 1 Loop Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek SIMPO 1 Loop Adresli Yangın İhbar PaneliSimpo, analog adreslenebilir yangın ihbar paneli olup, 500 cihaza kadar küçük adreslenebilir sistemler için ideal çözümdür. Panel, 2 loop kapasiteli ve ..

Teletek SIMPO 2 Loop Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek SIMPO 2 Loop Adresli Yangın İhbar PaneliSimpo, analog adreslenebilir yangın ihbar paneli olup, 500 cihaza kadar küçük adreslenebilir sistemler için ideal çözümdür. Panel, 2 loop kapasiteli ve ..

Kilsen KFP-AF1-19 1 Looplu Adresli Yangın Kontrol Paneli

(0)

Kilsen KFP-AF1-19 1 Looplu Türkçe Adresli Yangın Kontrol Paneli Akıllı Adreslenebilir Yangın Kontrol Panelleri Hızlı sistem kurulumu ve yapılandırması Son değişiklikleri geri alma özelliği TCP/IP üze..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 98 (9 Sayfa)