Yazılımlar

Yazılımlar

Görünüm:

PDKS Yazılımı

(0)

PDKS YazılımıPersonelin hangi saatte girdiğini-çıktığını, geç kalan ve erken çıkanların kim olduğunu raporlayabildiği gibiyapılan fazla mesai ve normal çalışmaları ücretlendirip avans vb. Kesintileri ..

Tuvalet Takip Yazılımı

(0)

Tuvalet Takip YazılımıParmak izli terminaller tuvalet kapılarına takılır ve kişilere belirlenen saatlerde belirli geçiş hakları atanır(ör:mesai saatinde 3 kere girebilir ve içeride 5 dak kalabilir.). ..

Üye Takip Yazılımı

(0)

Üye Takip YazılımıÜyelerin tesislere giriş çıkışının kontrol altına alınması, aidatı gecikmiş yada süresi bitmiş olanların bilgilendirilerek tesise girişinin engellenmesitesis içerisindeki harcamaları..

Yemekhane Takip Yazılımı

(0)

Yemekhane Takip YazılımıParmak izi okuyucu ile bilgisayar haberleştirilerek PC ye Yemekhane Kontrol Programı yüklenir.Personellere Giriş saati ve Kontur atamaları yapılarak ilgili personellerin yemekh..

Access Geçiş Yazılımı

(0)

Access Geçiş YazılımıPersonelin ve Gelen ziyaretçilerin hangi kapılardan hangi saatler arasında kaçar kere geçebileceklerini yetkilendiren ve bunları daha sonradan detaylandırarak raporlayabilen bir y..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)