Üst Arama Dedektörleri

Üst Arama Dedektörleri

Görünüm:

Guard Spirit XYT2101-B Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-B Kapı Dedektörü İnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme. Sesli ve ışıklı uyarı verebilme. Kendi kendini test edebilme özelliği. İnsan fig..

Guard Spirit XYT2101-S Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-S Kapı Dedektörüİnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme.Sesli ve ışıklı uyarı verebilme.Kendi kendini test edebilme özelliği.12 bölgeli Sağ..

Guard Spirit XYT2101-II Kapı Dedektörü

(0)

Guard Spirit XYT2101-II Kapı Dedektörü İnsan üzerindeki metal ve metal alaşımlı maddeleri kesin olarak tespit edebilme. Sesli ve ışıklı uyarı verebilme. Kendi kendini test edebilme özelliği. 6 bölgel..

JH-1 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-1 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü 1. Altı bölge: Geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi ile 6 ortak bölgeye dağılmaktadır , kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgel..

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü Kolaylıkla Monte Edilir: JH-4 modüler tasarımı ile hızlı ve son derece kolay montaja olanak tanır. Yalnız 8 (sekiz) vida gereklidir. Belirgin 18 Bölgeyi İncel..

JH-5B Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

(0)

JH-5B Kapı Tipi Metal Üst Arama DedektörüJH serisi içinden geçilebilen metal detektörü, CE onaylı bir gizlenmiş silah detektörüdür.Bu içinden geçilebilir metal detektörü JH-5B, bıçaklar ve silahlar gi..

Guard Spirit MD-200 EL Dedektörü

(0)

Guard Spirit MD-200 El Tipi Metal Arama DedektörüŞık tasarım ve kolay kullanım.Tüm metalleri tespit etme özelliği.Dayanıklı dış yüzeyAçma - kapama düğmesiTitreşim butonuYüksek hassasiyet. ( 64 kalibre..

Guard Spirit MD-3003B EL Dedektörü

(0)

Guard Spirit MD-3003B El Tipi Metal Arama Dedektörü Şık tasarım ve kolay kullanım. Tüm metalleri tespit etme özelliği. Dayanıklı dış yüzey. Açma - kapama düğmesi. Titreşim butonu. Tek tuş ile yoğun m..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)