Değerli Çözüm Ortaklarımız,


Koza güvenlik; 2005 yılında kurulmuş ve kendi tescilli markaları yanında aldığı distribütörlükle uzmanlık alanı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında tanınan, aranan bir marka olmuştur. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından izleyerek 6 yıllık sürede hedeflerini büyük oranda yakalamış bulunmaktadır.


Koza güvenlik; 2010 yılı itibariyle satış kadrosu, Ar-Ge ve ithalat departmanlarının birlikte yürütmüş olduğu ekip çalışması ile yurt genelinde tüm bölge ve şehirlere ulaşmış; ürün, hizmet ve yetkili dağıtıcılık ağını genişleterek başarılı projelerin altına imzasını atmıştır.


Koza güvenlik; gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile etkin hizmet vermeyi taahhüt eder. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermek üzerine odaklanmıştır.


Bu amaçlara ulaşmak için temel ilkelerimiz:

  • Tüm süreçlere müşteri odaklı ve sistematik şekilde yaklaşmak,
  • Müşteri talebinin oluşturulmasından ürün teslimine kadar geçen süreci takip etmek, geliştirmek
  • İşlerimizde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını öncelikle yerine getirmek, karşılamak
  • Eğitim programları düzenleyerek çözüm ortaklarımızın yetkinliğini sürekli olarak geliştirmek
  • İşlerimizi yürütürken çalışanlarımızın öneri ve taleplerini dikkate alarak, yönetime katılımlarını sağlamak
  • Sorunlara zamanında ve standartlara uygun şekilde müdahale etmek


Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız 2009 yılı içinde kalite çalışmalarını tamamlayarak ürünlerinin tescil belgelerini almıştır. Bunun yanı sıra 2009-2010 yıllarında Ar-Ge departmanını geliştirmiş; müşteri öneri ve taleplerini tam kapasite ile karşılama imkânına ulaştırmıştır. Çalışanların kendilerini geliştirmelerine önem veren firmamız, “Elektronik Yetkili Servis, Profesyonel Pazarlama ve Lojistik Eğitim Sertifikaları”nı personeline gerekli eğitimler sonucunda kazandırmıştır.


Dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip eden firmamız talebe göre kablolu ya da kablosuz kamera alarm sistemleri bileşikleri sunar; teknik destek ve satış olarak ta proje ihtiyaçlarını karşılar. Bu alanda yeni ürün gruplarıyla projelerinizde tercih edilme sebebi olacağız.


Yeni yılda yepyeni ürün kataloğumuzla karşınıza çıkacağımız için heyecanlı ve gururluyuz, Yine yeniden kazançlı ve referanslarımızla reklam yapacağımız bir yılı siz çözüm ortaklarımızla geçirmek dileğiyle…

 

Saygılarımızla

Koza Güvenlik Ailesi