Teletek

Görünüm:

Teletek Eclipse 8 Alarm Paneli

(0)

Küçük ölçekli mekanların korunması için çözüm Tuş takımı veya doğrudan ProsTE yazılımı üzerinden tam programlama   Eclipse 8, küçük ölçekli konutların, ticari ve ofis mekanlarının korun..

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 2Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi du..

Teletek IRIS PRO 3Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 3 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 3 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS PRO 4Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS PRO 4 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS PRO, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 4 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi d..

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 1Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 1 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyarl..

Teletek IVY Yangın Söndürme Kontrol Paneli

(0)

IVY, konvansiyonel yangın söndürme kontrol paneli olup, gazlı, tozlu, aerosol, sulu veya başka tip aktif yangın söndürme sistemleri ile uyumlu olarak çalışmak için tasarlanmıştır.Panel iki çalışma ala..

Teletek MAG 2P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli

(0)

Teletek MAG 2P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli2 adet sabit zonlu; her bir zone icin 20 adet dedektör bağlayabilme.2 adet supervize siren çıkışı; 1 adet “yangın” çıkışı ve 1 adet “arıza” çıkışı.Panel..

Teletek Eclipse 16 Alarm Paneli

(0)

Küçük ve Orta ölçekli mekanların korunması için tam çözüm Tuş takımı veya doğrudan ProsTE yazılımı üzerinden tam programlama   Eclipse 16, orta ölçekli konutların, ticari ve ofis mekanl..

Teletek IRIS TTE 2Looplu Adresli Yangın İhbar Paneli

(0)

Teletek IRIS TTE 2 Looplu Adresli Yangın İhbar PaneliIRIS, maksimum 96 adet zone kapasiteli ve 2 adet loop modül imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir.Sistemin durumu hakkında bilgi duyar..

Teletek MAG 4P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli

(0)

Teletek MAG 4P Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli4 adet sabit zonlu; her bir zone icin 20 adet dedektör bağlayabilme.2 adet supervize siren çıkışı; 1 adet “yangın” çıkışı ve 1 adet “arıza” çıkışı.Panel..

Teletek Eclipse 32 Alarm Paneli

(0)

Yüksek işlevselliğe sahip hibrit koruma çözümü Maksimum 32 adet koruma zonu ve 8 adet birbirinden bağımsız grup   Eclipse 32, 8 fiziksel girişe sahip, maksimum 32 zona kadar genişleyebi..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 138 (12 Sayfa)