Kodicom KD-9421S3-28 2 Megapiksel H.265 1080p IR Bullet IP Kamera
0 yorum Stok bilgisi için müşteri temsilcinize danışın
Markalar
Ürün Kodu: Kodicom KD-9421S3-28 2 Megapiksel IP Kamera
  • Görüntü Kalitesi 2 Megapiksel
  • Lens 2.8mm Sabit IR Lens
  • Led Sayısı Smart IR
  • Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Ürün Açıklaması
Kodicom KD-9421S3-28 2 Megapiksel 1080p IR Bullet IP Kamera
  • 2.8mm Sabit Lens
TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL KD-9421S3-28
0.013 lux@F2.31,AGC Açık; 0 lux ile IR
Lens 2.8 mm @F2.0, yatay görüntüleme açısı: 107°
Ana Akış 60Hz : 1080P( 1 ~ 30fps ) / 720P( 1 ~ 30fps )
50Hz : 1080P( 1 ~ 25fps ) / 720P( 1 ~ 25fps )
Alt Akış 60Hz : D1/CIF/480x240  (1~30fps);  50HZ: D1/CIF/480x240  (1~25fps)
Güç Kaynağı DC12V / PoE
Güç Tüketimi < 5.5W
Çalışma Ortamı - 30 °C ~ 60 °C (-22 °F~140°F)
Humidity: less than 95 %  (non-condensing)