JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

0 yorum Stok bilgisi için müşteri temsilcinize danışın
Ürün Kodu: JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü
Stok Durumu Stok sorunuz
Görülme 8577 kez

Ürün Açıklaması

JH-4 Kapı Tipi Metal Üst Arama Dedektörü

Kolaylıkla Monte Edilir: JH-4 modüler tasarımı ile hızlı ve son derece kolay montaja olanak tanır. Yalnız 8 (sekiz) vida gereklidir.
Belirgin 18 Bölgeyi İnceleyebilen 6’lı Ekran Alanı: JH-4, baştan aşağıya vücudun sol, orta ve sağ kısmında tam hedef kapsamı için 18 belirgin bölgeyi inceleyebilen 6’lı ekran alanı içerir.
Giriş Hız Denetimi Işıkları: Her panelin giriş kısmında göz seviyesinde bakması kolay hız denetimi ışıkları ile etkili, sorunsuz trafik akışı.
Üst Kontrol Ünitesi: LED Ekran, alarm ışıkları, LED çubuk grafikler ve kontrol touchpad’lerinin yanı sıra tüm kablo bağlantıları ve elektronikler üst bölme ile entegre edilmiştir.
İşitsel ve Görsel Uyarılar: Hedef tespit edildiğinde İşitsel uyarı ve Görsel LED lambalar sinyal verir.
Ayarlanabilen yüksek hassasiyet: JH-4 serisi dijital tarayıcı kapı ayarlanabilirdir. En yüksek ses düzeyinde, kağıt atacı gibi ufak nesneler tespit
edilebilir.
Parola ile koruma: JH-4 çok seviyeli güvenlik kodları ile yetkili personel tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yalnız yetkili personel ayarları değiştirebilir.
Hafıza kaydı için pil gerekmez: Güç bağlantısı olmadığında bile tüm ayarları muhafaza eder ve ünite KAPANIP yeniden AÇILDIĞINDA tekrar ayarlanması gerekmez. Hafıza kaydı için pil gerekmez.
Ünite çalışır haldeyken, LCD ekranda rapor edilen herhangi bir hata ya da sorun temelinde tüm sistemler sürekli otomatik olarak test edilir.
İnsan vücuduna zararlı değildir: Hassas metal tespit teknolojisinin kullanılması; insan vücudundaki kalp atış aygıtı, manyetik yazılım, bant ve video kayıt bantlarına zarar vermez. Sayaç detektörden geçen rakamı, uyarı sayısını takip eder.
Senkronizasyon: İkili kanallar ve DSP devresi, birden fazla JH serisi tarayıcı kapının birbirine yakın mesafede eş zamanlı çalışmasına olanak tanır.
Garanti: 12 ay ile sınırlıdır (parçalar ve işçilik)

Elektrik Akımı 220V
Power 35VA
Dış Çerçeve 2200mm(h) X 790mm(w) X 540mm(d)
İç Çerçeve 2000mm(h) X 700mm(w) X 540mm(d)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi