Everday EV-80-100/2 Harici Ortam iki Işınlı Beam Dedektör
0 yorum Stok bilgisi için müşteri temsilcinize danışın
Markalar
Ürün Kodu: Everday EV-80-100/2 Harici Ortam iki Işınlı Beam Dedektör
Stok Durumu Stok sorunuz
Görülme 13460 kez
Ürün Açıklaması
2 kızılötesi ışınların Simultane kesintisi
12-250msec Tepki hızı
DC12 ~ 24V; AC11-18V Güç ve Gerilim
100mA MAX Akım
(-25C +55C Çalışma sıcaklığı
95% MAX Nem
IP 65
80mm x 77mm x195mm / 1.0kg